Firma Ziarnex została założona w 1990 roku w Warszawie, posiadamy swoje oddziały w Białymstoku, Płocku, Siedlcach i Suwałkach.

Naszą misją jest kompleksowa obsługa klienta, zawsze aktualna i pełna oferta produktów o dobrej, stabilnej jakości i dostawa w terminie uzgodnionym z naszymi klientami zawsze na czas, kompetencja i miła obsługa pracowników. Głównym terenem prowadzonej działalności jest region Polski centralnej oraz północno-wschodniej (woj. mazowieckie, łódzkie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie i lubelskie). 

Hurtownia specjalizuje się w zaopatrzeniu cukierników, piekarzy, producentów lodów, branży horeca oraz rynku hurtowego w niezbędne artykuły, odzież ochronną oraz sprzęt do produkcji ciast, pieczywa i lodów. Jako wiodąca firma na rynku ciągle szkolimy pracowników z zakresu technologii produkcji cukierniczo – piekarniczej, zdobytą wiedzę przekazujemy naszym klientom oraz wspieramy w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego.

Posiadamy specjalistyczną flotę pojazdów wyposażonych w windy oraz agregaty chłodnicze, którymi jesteśmy w stanie, zachowując ciąg chłodniczy, dostarczyć towar w każdej ilości i w uzgodnionym terminie.

Aby sprostać wymaganiom naszych klientów od 1999 roku ZIARNEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA jest członkiem założycielskim Grupy APC BACK-EUROP POLSKA z siedzibą w Opolu. Dzięki tej współpracy klienci są zaopatrywani w towary z całego świata w najlepszej jakości i w najlepszych cenach.

Mamy nadzieję, że szukając na rynku solidnego, nowoczesnego i doświadczonego partnera wybierzecie Państwo naszą ofertę.

Z wyrazami szacunku
Ziarnex sp. z o.o. sp.k